Teklif Verin veya Teklifler Alın!

Beğendiğiniz ilanlara uygun teklifler verebilir veya yayınladığınız ilanlar için onlarca teklif alabilirsiniz.

MESAJ AT TEKLİF VER

İznik Tepelerinden Organik Bal

İlan No: 1359748

İlan no: 1359748
İlan Tarihi: 8 Haziran 2020
Satış Tipi: Perakende
Lokasyon: İznik - Bursa/Türkiye
Fiyat (Adet Başına): 90,00 ₺
Kimden: Üretici
Miktar: 100 Adet
Teslim Şekli: Yerinde / Kargo / Nakliye
Kargo Ücreti: Alıcıya Ait
Nakliye Ücreti: Alıcıya Ait
Satış Şekli: Parçalı Satışa Uygun Değil

Bursanin İznik ilcesinin guney cephesinde ki tepelerde bakimini yaptığımız; şeker, glikoz gibi şeyler kullanmadan tamamen kendi halinde doğal olarak baktığımız arilarimizdan Süzme ve Petek bali üretimi yapıyoruz. Ata yadigari aricilik mesleğini devam ettirmeye çalışıyoruz. Az miktarda çıkan şifa kaynağı doğal balimizi Eylul ayından itibaren sizinle paylaşıyoruz. Bu tarihe kadar on sipariş alıyoruz. Afiyet ve şifa olsun.

Kargo satıcıya ait ise ; ürünün taşımaya hazırlık ve paketlenme süreci dahil, taşıma aracısına teslimine kadar belirlenen sürede tüm sorumluluk satıcıya aittir. Ürünün taşıma aracısına teslimi gerçekleştikten sonra sorumluluk alıcıya geçer.

Kargo alıcıya ait ise ; ürünün taşımaya hazırlık ve paketlenme süreci dahil, taşıma aracısına teslimine kadar belirlenen sürede tüm sorumluluk satıcıya aittir. Ürünün taşıma aracısına teslimi gerçekleştikten sonra sorumluluk alıcıya geçer.

Nakliye satıcıya ait ise ; ürünün taşımaya hazırlık ve paketlenme süreci dahil, taşıma aracısına teslimine kadar belirlenen sürede tüm sorumluluk satıcıya aittir. Ürünün taşıma aracısına teslimi gerçekleştikten sonra sorumluluk alıcıya geçer.

Nakliye alıcıya ait ise ; ürünün taşımaya hazırlık ve paketlenme süreci dahil, taşıma aracısına teslimine kadar belirlenen sürede tüm sorumluluk satıcıya aittir. Ürünün taşıma aracısına teslimi gerçekleştikten sonra sorumluluk alıcıya geçer.

Satıcı