Teklif Verin veya Teklifler Alın!

Beğendiğiniz ilanlara uygun teklifler verebilir veya yayınladığınız ilanlar için onlarca teklif alabilirsiniz.

MESAJ AT TEKLİF VER

Kantaron Yağı & callendula ( aynı Safa bitkisi)

İlan No: 1361904

İlan no: 1361904
İlan Tarihi: 29 Ekim 2020
Satış Tipi: Perakende
Lokasyon: İpekyolu - Van/Türkiye
Fiyat (Litre Başına): 25,00 ₺
Kimden: Üretici
Teslim Tarihi: Hemen
Miktar: 50,05 Litre
Teslim Şekli: Kargo
Kargo Ücreti: Alıcıya Ait
Satış Şekli: Parçalı Satışa Uygun
Min. Satış Miktarı: 0,05 Litre

1.     Cilt Hücrelerini Onarır ve Yeniler                        2.    Cilt Tonunu Dengeler ve Canlandırır                    3. Sivilce Oluşumunu ve İzleri Azaltmaya Yardımcı Olur                                                                                    4.  Güneş Lekeleri Üzerinde Etkilidir                            5.     Anti-aging Etkisi Gösterir.       

6. pişik için çocuklara kullanım için son derece güvenilir ve faydalıdır.                     

Cildinin her zaman sağlıklı ve pürüzsüz görünmesi için yeterli nem takviyesi yapmanın ve rutin bakımları aksatmamanın önemini biliyor olmalısın. Kantaron yağı faydaları da cilt özelinde oldukça sihirli ve işlevsel bir etkiye sahip. Bu yağ, cilt hücrelerini yenileyebilme ve cilt problemlerinin önüne geçebilme özellikleri sayesinde kendine hayran bırakıyor. Rutin cilt bakımlarını yapıyorsan ve sağlıklı bir cilt için arayışı içerisindeysen, kantaron yağının faydaları seni pürüzsüz bir yolculuğa çıkaracak!

Kargo satıcıya ait ise ; ürünün taşımaya hazırlık ve paketlenme süreci dahil, taşıma aracısına teslimine kadar belirlenen sürede tüm sorumluluk satıcıya aittir. Ürünün taşıma aracısına teslimi gerçekleştikten sonra sorumluluk alıcıya geçer.

Kargo alıcıya ait ise ; ürünün taşımaya hazırlık ve paketlenme süreci dahil, taşıma aracısına teslimine kadar belirlenen sürede tüm sorumluluk satıcıya aittir. Ürünün taşıma aracısına teslimi gerçekleştikten sonra sorumluluk alıcıya geçer.