PULLUK İLE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Pulluk Güvenli Ödeme sistemi hem alıcı hem satıcı mağduruyetinin önüne geçebilmek adına geliştirilmiş bir online ödeme modülüdür.

PULLUK GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ İLE TANIŞIN!

Pulluk Güvenli Ödeme sistemi hem alıcı hem satıcı mağduruyetinin önüne geçebilmek adına geliştirilmiş bir online ödeme modülüdür. Bu sistemi kullanarak gerçekleştirilen alışverişlerde alıcı taraf ödemeyi Pulluk Güvenli Ödeme sistemine yapar. Tahsilat tutarı, ürün teslimatı gerçekleşene kadar Pulluk güvencesi ile sistemde bekletilir. Ödenen tutar, teslimat onayı sonrasında alıcı hesabına aktarılır.

NEDEN KAYIT OLMALIYIM?

Hem satıcı hem alıcı hakkını korumaya yönelik, güvenli ve istikrarlı bir satış yönetimi-ödeme opsiyonu olarak tasarlanan Pulluk Güvenli Ödeme sistemi herhangi bir mağduriyeti önlemek için her zaman yanınızda olacağınızın sözünü verir.  Sipariş süreci boyunca paranızın da malınızın da Pulluk da güvende olduğunu garanti eder. Doğabilecek herhangi bir anlaşmazlıkta pulluk güvenli sistemine yüklenen evraklar, fotoğraflar, fişlerle pulluk devreye girer, onaylı belgelerle kanıt sunar.

Alınan ürünün kalitesinden şüphe duymamak için.

Kargo avantajlarından faydalanabilmek için.

Pulluk Güvenli Ödeme sistemi ile yaptığınız alışverişlerde paranız güvence altındadır, risk almazsınız.

Pulluk.com un güvencesinden yararlanmak için.

Tek tıkla kolay bir şekilde pulluk desteğiyle alışveriş yapabilmek için.

Satıcının belirtmiş olduğu nitelikler dışında bir ürün elinize ulaşırsa, ürünü geri gönderip işlemi iptal ederek ödemenizi Pulluk Güvenli Ödeme havuz hesabından geri alabilmek için.

HİZMET BEDELİ

Fiyat Aralığı Hizmet Bedeli Oranı
Güvenli Ödeme Hizmet Bedeli

0 - 1.000 ₺

% 10

Güvenli Ödeme Hizmet Bedeli

1.000 - 5.000 ₺

% 8

Güvenli Ödeme Hizmet Bedeli

5.000 - 15.000 ₺

% 6

Güvenli Ödeme Hizmet Bedeli

15.000 - 50.000 ₺

% 4

Güvenli Ödeme Hizmet Bedeli

50.000 ₺ ve üzeri

% 2

NASIL KAYIT OLURUM?