Komisyon Giderlerine Son!

PULLUK NEDİR?

pulluk.com hem üreticiye hem de alıcıya kazandırmayı hedefleyen, mahsullerin satışında komisyon problemini ortadan kaldırmaya yönelik bir projedir.

Üretici ve alıcı arasında var olan komisyon engeli; ürünler üzerinde fiyat artışı, ürünlere ulaşım zorluğu ve pazar karışıklığını ortaya çıkarıyor.

Türkiye’nin dört bir yanında özenle ve emekle yetiştirilen meyve, sebze, hububat, küçükbaş, büyükbaş ve kümes hayvanlarının alıcısıyla sorunsuz bir şekilde buluşmasını hedefleyen pulluk.com, komisyon masraflarını ortadan kaldırarak “İyi Mamül, İyi Alışveriş” sloganıyla Türkiye’nin en büyük sanal pazar yerlerinden biri olmayı hedefliyor.

NASIL ÇALIŞIR?

Çiftçilerin, üreticilerin ve alıcıların talep ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek; komisyon masraflarını ortadan kaldırırken, kaliteli ve doğrudan alışverişi destekleyecek bir B2B platformu olan pulluk.com da üye ol, ürünlerini ekle, ilan oluştur, doping yaparak ilanlarını öne çıkar, teklifleri değerlendir.

Pulluk Hakkımızda
Pulluk Hakkımızda

PULLUK HAKKINDA

Hem üreticiye hem de alıcıya kazandırmayı hedefleyen, mahsullerin satışında komisyon problemini ortadan kaldırmaya yönelik bir proje olan pulluk.com un hedef kitlesi alıcı ve üretici, çiftçi odaklıdır.

Sistem üzerinden kolaylıkla oluşturulan ilanlar; detaylı aramalar ve uygun dopinglerin de yardımıyla üreticinin, çitfçinin ürünleri alıcılarıyla buluşur. Adil ve iyi fiyat politikası, teklif alma-verme ve pazarlık süreçleriyle desteklenir.