SIKÇA SORULAN SORULAR

Pulluk Nedir?

Çiftçilerin, üreticilerin ve alıcıların talep ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek; komisyon masraflarını ortadan kaldırırken, kaliteli ve doğrudan alışverişi destekleyecek bir B2B platformudur.

Pulluk.com a Nasıl Üye Olunur?

İsim, soy isim, e-mail ve telefon bilgilerinizi girip şifrenizi oluşturarak üyeliğinizi oluşturabilir veya Facebook hesabınızla giriş yaparak üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. 

Pulluk.com a Üye Olmak Ücretli Midir?

Pulluk.com a üye olmak tamamen ücretsizdir. 

Pulluk.com da Nasıl İlan Oluştururum?

Üye olduktan sonra "Ücretsiz İlan Ver" butonunu tıkla, ürün kategorini seç, fiyatını belirle, ilanını yayınla

Pulluk.com da İlan Oluşturmak Ücretli Mi?

pulluk.com da ilan oluşturmak tamamen ücretsiz.

Doping Nedir?

Doping; pulluk.com un üyelerine sunulan, pulluk.com üyelerinin ilanlarını ön plana çıkartmasını ve benzerlerinden ayrışmasını sağlar. İlanlarınız çok daha fazla kişi tarafından görüntülenir ve alıcısına hızlıca ulaşır. Böylece siz de en kısa sürede ürünlerinizi satarsınız.

Neden Doping Almalıyım?

İlanlarınıza doping uygulayarak ilanlarınızı ön plana çıkarabilir, böylelikle ilanlarınızın daha çok görünmesini sağlayabilirsiniz.

Doping uygulamak ilanlarınızı benzerlerinin üzerine taşır, daha fazla kişi tarafından görülmesini sağlar ve size zaman kazandırır.

İlanlarıma Nasıl Doping Uygulayabilirim?

ANASAYFA VİTRİN DOPİNGİ

Ziyaretçiler siteye girdiğinde ilk olarak Ana Sayfa Vitrin İlanlarını görür. Doping alınan ilanlar rastgele görüntülenir. Bu doping türü en etkili doping türüdür.

İLANI ÜSTE ÇIKAR DOPİNGİ

İlanı üste çıkar dopingi ile aramalarda ilanınız hep en üstte olur. Yapılan ilan listeleme ve filtrelemelerde önce sizin ilanınızın görülmesiyle ilanınız daha çok ziyaret edilir.

İLANI ÇERÇEVELE DOPİNGİ

İlanınız arama listelerinde renkli çerçeveyle yer alsın, kendini göstersin istiyorsanız ilan çerçevele dopingi alabilirsiniz. Üstelik ilanı çerçevele dopingi ilanınızın yayında kaldığı süre boyunca devam eder.

Pulluk.com da İlana Teklif Nasıl Veririm?

Teklif vermek istediğiniz ilana girdikten sonra "Teklif Ver" butonuna tıkla, teklif vermek istediğin fiyatı gir ve teklifini ver

İlanıma Verilen Teklifleri Nasıl Görürüm?

Oluşturmuş olduğunuz ilana teklif aldığınız da SMS ve E-Mail olarak bilgilendirme alırsınız. 

pulluk.com üzerinden tekliflerime girerek "Alınan Teklifler" sekmesinden ilanınıza/ilanlarınıza verilen teklifleri görebilirsiniz