Binlerce İlanı Keşfedin!

Tarım, hayvancılık, meyve, sebze, küçükbaş, kümes hayvanı, hububat ve birçok şeyi bulabilirsiniz.


-

İLAN BİLGİLERİ

KONUM

FİYAT

Aramanıza uygun ürün için henüz ilan oluşturulmadı.

İnek Fiyatları, Satılık İnek, İnek Türleri

İnek fiyatları tercih edilen ineğin süt üretme, doğurganlık kapasitesi gibi özelliklerine bağlı olarak değişmektedir. Çiftliğinizde yapacağınız üretim türünü önceden belirlemek, ineklerinizin doğru bir şekilde satın almak için oldukça önemlidir. İnek satış ve tedarik konusunda deneyimli firmamızdan güvenilir bir şekilde alışverişlerinizi yapabilirsiniz. İnek türleri seçiminin, yapılacak ticaretin amacına yönelik olarak seçilmesi oldukça önemlidir. Satılık inek ihtiyaçlarınıza en uygun ürünleri bulabilmek için firmamızla iletişime geçerek, detaylı bilgi alabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza Uygun İnek Türlerini Sizinle Buluşturuyoruz

İnek türleri, kullanılan sütün kalitesini, et ve süt verimliliğini belirleyen önemli bir detaydır. Çiftliğinizde üretimini yaptığınız ürünlerin doğru bir şekilde listesini oluşturmak, en verimli inekleri seçmenize yardımcı olmaktadır. Ülkemizde besiciliği yapılan birçok farklı inek türü bulunmaktadır. Süt ineği olarak bilinen inek cinsleri, iyi bir şekilde beslenmeli ve doğru inek seçiminin yapılması gerekmektedir. Bizler firma olarak sizlere bu inekleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çalışıyoruz. Kaliteli besicilik çözümleri ve ineklere en hızlı şekilde sahip olabilmek için profesyonel firmalarla çalışmanız oldukça önemlidir. Güvenilir ve kaliteli inekleri rahat bir şekilde satın almanız için sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Satılık holstein inekleri için firmamızla iletişime geçerek, süt verimi oldukça yüksek inekleri satın alabilirsiniz. Holstein inekleri hem et hem süt yönlü üretim amacıyla beslenebilmektedir. Süt verimliliği oldukça yüksek olan bu Hollanda ırkı ineği yaklaşık %3- %3,5 oranında değişen yağ oranında süt vermektedir. İyi yemleme yapıldığında günlük, 1200 gr ağırlık kazanma gücüne sahip bu ineği et verimi amacıyla da kullanabilirsiniz. Holstein fiyatı ineğin yaşı, kilosu gibi detaylara göre değişmektedir. İneğinizin en uygun fiyatlarla seçilebilmesi için üretim planlamanızı yapmanız oldukça önemlidir.

 

Yerli İthal Irklarda Geniş Hayvan Çeşitliliği

Firmamızda satışı yapılan ineklerin tamamı yerli ve ithal ırkların, en seçkin damızlıklarından üretilmektedir. Böylece yüksek verimlilik ve dayanıklılık sayesinde uzun yıllar boyunca kaliteli ürün alabilmeniz sağlanmaktadır. Satılık Montofon et ve süt verimi konusunda kombine olarak yetiştirilen bir inek cinsidir. Bu özellikleri dolayısıyla, ülkemizde en sık tercih edilen inek cinslerinden biri olmaktadır. Nispeten uygun fiyatı ve et verimliliği sayesinde mezbahalarda da sıkça kullanılan montofon ineği, %3,8 civarındaki süt yağı sayesinde, yağ ve peynir üretimi için oldukça avantajlı bir seçenektir. Montofon fiyatı diğer ırklarda olduğu gibi ineğin özelliklerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Yaşı, kilosu, doğurganlık düzeyi gibi birçok konu, ineğin fiyatını belirlemede önemli rol oynamaktadır. Satılık simental ise doğurganlık oranı oldukça yüksek, genellikle ülkemizde damızlık olarak tercih edilen ineklerin başında gelmektedir. Dayanıklı ve her türlü iklim şartına kolay adapte olması dolayısıyla Doğu bölgelerimizde en sık kullanılan sığır ırklarının başında gelmektedir. En verimli ve genç inekleri en uygun fiyata almak için firmamızla iletişime geçerek destek alabilirsiniz.