Binlerce İlanı Keşfedin!

Tarım, hayvancılık, meyve, sebze, küçükbaş, kümes hayvanı, hububat ve birçok şeyi bulabilirsiniz.


-

İLAN BİLGİLERİ

KONUM

FİYAT

Aramanıza uygun ürün için henüz ilan oluşturulmadı.

Koyun fiyatları ve Koyun ilanları, Satılık Koyun

Koyun ilanları ve fiyatlarımızı inceleyerek, tüm ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilir, satın alacağınız koyuna karar verebilirsiniz. Koyun alışverişleri ve çiftliklerinizde kullanacağınız hayvanları en ekonomik fiyatlarla satın almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Küçükbaş hayvan kategorisine giren hayvanlardan olan koyun, süt ve et verimliliği yönünden avantajlı olmasıyla ön plana çıkmıştır. Profesyonel küçükbaş hayvan satışı konusunda güvenilir hizmet vermek için çalışıyoruz. Koyun fiyatları da satın alacağınız koyunun boyutu, sayısı yaşı ve verimliliğiyle doğru orantılı olarak değişkenlik göstermektedir. Satın alacağınız ineklerin ırkı ve fiyatları hakkında en doğru bilgilere ulaşabilmek için internet sitemizi inceleyebilir, firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Küçükbaş hayvancılık, ülkemizde iklim ve arazi koşulları dolayısıyla oldukça sık yapılan bir hayvancılık biçimidir. Koyun türleri de yapılacak hayvancılığın türüne bağlı olarak özel olarak seçilmelidir. Yine de ülkemizde yapılan geleneksel hayvancılık yerine profesyonel olarak yapılan yeni nesil hayvancılık sayesinde, verimliliğinizi ciddi oranda arttırabilirsiniz. Doğru bir şekilde seçeceğiniz hayvan türleri, sizlere et ve süt verimliliği olarak geri dönecektir. Bu yüzden çalışmalarınızı doğru şekilde analiz etmeniz oldukça önemlidir.

Doğru Koyun Türünü Seçmek Yetiştirme Çalışmalarınızı Kolaylaştırır

Satılık koyun ihtiyaçlarınızı en güvenilir şekilde sağlamak için çalışıyoruz. Küçükbaş hayvancılık çakışmaları kolay olarak gözükse de oldukça ince detaylara sahip olan bir yetiştirme biçimidir. Doğru hayvan cinsini en uygun fiyatlarla satın almak için firmamıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Gebe koyun, damızlık erkek koyun ya da kuzu satışını en uygun fiyatlarla güvenilir olarak gerçekleştiriyoruz. Koç seçimi yapılırken de yüksek verimliliğe sahip hayvanların tercih edilmesi oldukça önemlidir. Kurbanlık koyun seçimlerinizi de doğru bir şekilde yapmanız et verimliliğini en yüksek derece almanız için oldukça önemlidir. Özellikle erkek kurbanlık seçimleri ve satışını gerçekleştirmek için gerekli ve yüksek sayıda hayvanı sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz. Kurbanlık koyun olarak seçilecek hayvanın fiyatları sürekli olarak değişkenlik göstermesi dolayısıyla doğru bir şekilde yetiştirilmesi, fiyatların alt kademelerde tutulması için oldukça önemlidir. Adaklık koyun satışı gerçekleştiren firmanızda da dişi ya da erkek kurbanlar fark etmeksizin, sağlıklı ve besili, yüksek et verimliliğine sahip hayvanları yetiştirmeniz için doğru damızlık hayvanları sizlere ulaştırıyoruz.

En Uygun Küçükbaş Hayvan Fiyatları

Küçükbaş hayvan fiyatları, koyun cinsine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Romanov koyun cinsi koyunlar, boynuzsuz olmakla birlikte vücutlarında beyaz lekeler görülmektedir. Kuzu makinesi olarak bilinen ırk, yüksek doğurganlık oranıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Ülkemizde sıkça tercih edilen bir koyun ırkı olan romanov geleneksel yetiştiricilikte sıkça tercih edilen bir üründür. Günlük süt verimi de oldukça yüksek olan romanov cinsi koyunlarda, standart olarak 100 – 150 kg civarı süt vermektedir. Rekortmen hayvanlarda, beslenme bakıma bağlı olarak süt veriminin 250 kiloya kadar yaklaştığı da gözlemlenmektedir. Küçükbaş hayvan çiftliğiniz için satın almak istediğiniz her türlü hayvanı firmamızdan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.