Teklif Verin veya Teklifler Alın!

Beğendiğiniz ilanlara uygun teklifler verebilir veya yayınladığınız ilanlar için onlarca teklif alabilirsiniz.

MESAJ AT TEKLİF VER
BU İLANIN SÜRESİ DOLMUŞTUR

Organik Solucan Gübresi ®

İlan No: 1366051

İlan no: 1366051
İlan Tarihi: 8 March 2022
Satış Tipi: Perakende
Lokasyon: Merkez - Sivas/Türkiye
Fiyat(Ton Başına): 7.50 ₺
Kimden: Üretici
Teslim Tarihi: Hemen
Teslim Şekli: Yerinde / Nakliye
Nakliye Ücreti: Alıcıya Ait
Satış Şekli: Parçalı Satışa Uygun
Min. Satış Miktarı: 0.10 Ton

Rota Organik Solucan Gübresi markalı ürünümüz piyasadaki ürünler gibi amatörce üretilmiş sıradan bir solucan gübresi değildir,

Özel bir içeriğe sahip olan şu an piyasadaki en kaliteli organik gübredir.
Bazı bitkilerde var yılı yok yılı yaşanır, gübremiz ile yok yılında bile tam verim elde ediliyor. Gübreyi kullandığınızda siz de göreceksiniz ki elde ettiğiniz ürünün kalitesi de çok değişecek.
Organik Solucan Gübresi Organik Toprak Düzenleyici ve Bitki Geliştirici ürünümüz, sıradan bir solucan gübresi olmayıp, toprağın organiklik oranını minimum sürede yükselterek ideal duruma gelmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

İçeriğindeki azot, fosfor, potasyum, hümik asit, fülvik asit, iz elementler, mikroorganizmalar, azot fikse eden bakteriler, fosfat bakterileri, mikorizal mantarlar, antibiyotik etkisi yaratacak doğal büyüme hormonları, aminoasitler ve enzimlerin sonucu olarak kaliteli ürün, erkencilik, gerçek aroma, dayanıklılık, direnç, kök gelişimi ve toprakta sağlık sağlamaktadır. Kabul edilmelidir ki bu özellikler de çiftçinin daha fazla mahsul kazanması anlamına gelmektedir. Bütün bu özellikleri nedeni ile “Rota Organik Solucan Gübresi ” organik toprak düzenleyici ve bitki geliştirici ürünümüz Çiftçi ve Toprak Dostu Gübredir.
Toprağına Sahip Çık.!

Katı Solucan Gübresi KG:7,5TL
Sıvı Solucan Gübresi LT: 55 TL

Satıcı

Rota Organik Solucan