Binlerce İlanı Keşfedin!

Tarım, hayvancılık, meyve, sebze, küçükbaş, kümes hayvanı, hububat ve birçok şeyi bulabilirsiniz.


-
-

İLAN BİLGİLERİ

KONUM

FİYAT

  • Tarım
  • Sebzeler
  • Sarımsak
  • Taze Sarımsak

Taze sarımsak Kastamonu Taşköprü bölgesinde yetiştirilen

İlan Tarihi: 13 June 2021

İlan Konumu: Taşköprü - Kastamonu/Türkiye

Taşköprü - Kastamonu/Türkiye

14.99₺

  • Tarım
  • Sebzeler
  • Sarımsak
  • Kuru Sarımsak

Organik Hakiki Kastamonu Taşköprü Sarımsağı (Doğal Antibiyotik) mutfak ve tohumluk olarak çeşitler mevcuttur

İlan Tarihi: 20 January 2021

İlan Konumu: Taşköprü - Kastamonu/Türkiye

Taşköprü - Kastamonu/Türkiye

29.99₺

Doğrudan ve Hesaplı Alışverişin Adresi Pulluk.com

Türkiye’nin dört bir yanında yetiştirilen ürünleri, üreticiler kendi istedikleri fiyata ister komisyon ödemesiz ister pulluk güvenli ödeme ile diledikleri gibi satabilir diledikleri gibi satabilirler. Bu sistem bir yandan üreticiyi desteklerken, bir yandan da tüketicilerin sağlıklı organik ve çeşitli ürünleri en uygun fiyatlara temin edebilmelerini sağlamakta. Artık ülkemizin dört bir tarafında özenle yetiştirilen ürünlerin tamamına tek bir tıkla ulaşabilir ve bu ürünlerin tamamını doğrudan üreticilerin belirlemiş olduğu sebze fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Türkiye’de yetiştirilmekte olan her türlü sebzenin alışverişini pulluk.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Acurdan börülceye, domatesten brokoliye, kuşkonmazdan patlıcana kadar çok sayıda ürün, üreticileri tarafından pulluk.com üzerinden satışa sunulmaktadır. Üstelik market fiyatları dikkate alınırsa, pulluk.com üzerinde belirlenen domates fiyatları ya da biber fiyatları, soğan fiyatları, salatalık fiyatı, balkabağı fiyatları, Bakla fiyatları, yeşillik fiyatları sarımsak fiyatları, marul fiyatları, Patlıcan fiyatları gibi ürünlerin fiyatları piyasanın oldukça altında kalmaktadır. Bu durum pulluk.com üzerinde yer alan tüm ürünler için geçerlidir.

2021 Yılı Sebze Fiyatları

Ekonomik pek çok gelişmeye bağlı olarak 2021 sebze fiyatları ortada. Bu sebeple tüketiciler ve satıcılar herhangi bir ürün alırken ince eleyip sık dokuyorlar. Burada üreticinin ürettiği ürünlerin doğrudan tüketiciye ya da satıcıya ulaşması da büyük bir önem arz ediyor. Bakla, enginar, turp gibi ürünlerin pazardaki fiyatları göz önüne alındığında, hem satıcılar, hem de tüketiciler bu ürünleri doğrudan üreticiden ve toplu olmak yoluna gidiyorlar. Böylelikle fiyatlar ve masraflar bir nebze olsun düşebiliyor.

Eğer sizin de pırasa, bamya, barbunya gibi daha pek çok ürüne toplu olarak ve uygun fiyatlarla ihtiyacınız varsa, bu durumda pulluk.com üzerinde yer alan binlerce ilan arasından kendiniz için en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Üreticiler için üretim süreci yalnızca tohumu tarlaya ekmekle bitmiyor. Tarlaların sürülmesinden sulanmasına, gübrelenmesinden hasat edilmesine kadar pek çok zorlu süreçten geçmek gerekiyor. Tüm bu süreçlerde de belirli masraflar ve emek harcamak gerekiyor. Masrafların gün geçtikçe arttığı ve daha fazla emeğin harcanması gerektiği bu günlerde, üreticinin yanında olmak gerekiyor. Bu sebeple de pulluk.com, hem satıcılar hem de tüketiciler için Türkiye’nin 7 bölgesindeki üreticileri bir araya getiriyor.

Pulluk.com’u Ne Amaçla Kullanabilirsiniz?

Pulluk.com’da bin bir emek ile ürettiğiniz ürünlerinizi, hasadınızı hak ettiğiniz değerlere satabilirsiniz. Ev yapımı ürünlerden, hayvancılık ürünlerine, Süs bitkilerinden endüstriyel sebze ve meyvelere, Küçük baş hayvanlardan büyük baş hayvanlara hatta hayvancılık ekipmanlarından tarım ekipmanlarına kadar aradığınız her şeyi sahibinden ve en uygun fiyatlara bulabileceğiniz bir platform olmayı amaçlamaktadır.

Ürün Kategorileri

Sebze kategorisinde 40’tan fazla ürün bulunmaktadır. Günlük hayatınızda ve endüstriyel iş ve gıda sektörlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz bir çok sebzeyi en uygun fiyatlara pulluk güvencesi ile Sebzeler kategorisinden bulabilirsiniz. Sebze fiyatlarını karşılaştırabilir, güncel sebze fiyatlarını görebilirsiniz. Sebze kategorisinde bulabileceğiniz ürünlerin tamamını şu şekilde sıralayabiliriz: Acur, bakla, bamya, barbunya, bezelye, biber, börülce, brokoli, dereotu, domates, enginar, fasulye, fesleğen, havuç, hıyar, hindiba, ıspanak, kabak, kapya (kırmızı) biber, karnabahar, kereviz, kırmızı pancar, kuşkonmaz, kuzukulağı, lahana, mantar, marul, maydanoz, nane, patlıcan, pazı, pepino, pırasa, roka, sarımsak, semizotu, soğan, şalgam, tere, turp.