Teklif Verin veya Teklifler Alın!

Beğendiğiniz ilanlara uygun teklifler verebilir veya yayınladığınız ilanlar için onlarca teklif alabilirsiniz.

MESAJ AT TEKLİF VER
BU İLANIN SÜRESİ DOLMUŞTUR

ORGANİK BAL

İlan No: 1357498

İlan no: 1357498
İlan Tarihi: 25 Ocak 2020
Satış Tipi: Toptan
Lokasyon: Mezitli - Mersin/Türkiye
Fiyat (Adet Başına): 99,00 ₺
Kimden: Üretici
Yaş: 0-3 Ay
Teslim Şekli: Nakliye
Nakliye Ücreti: Alıcıya Ait
Satış Şekli: Parçalı Satışa Uygun
Min. Satış Miktarı: 1 Adet

Merhaba arkadaşlar Ürünümüz tamamen doğal olup her türlü teste açıktır. Babadan oğula 25 yılı aşkındır arıcılıkla uğraşıyoruz.Bal üretimimizi yaz aylarında Toros Dağları'nın yaylalarında, kışın ise fazla tarım arazisi bulunmayan Muğla'nın makilik alanlarında yapmaktayız. Ürünlerimizin bizim için en önemli özelliği doğal ortamda ve en saf şekli ile üretmeye gayret etmemizdir. Bal üretimini mümkün olduğunca tarım arazilerinden uzak alanlarda yapmaya çalışıyoruz Bunun sebebi ise tamamen zirai ilaçlardan dolayıdır.Bundan dolayı ballarımız tamamen ORGANİK tir. Ortalama 150 kovanlar üretim yapıyoruz ve sadece kendi ballarımızı satıyoruz bundan dolayı elimizde sınırlı miktarda bal bulunmaktadır. Ayrıntılar için lütfen iletişime geçiniz.

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Nakliye satıcıya ait ise ; ürünün taşımaya hazırlık ve paketlenme süreci dahil, taşıma aracına yüklenip teslim edilene kadar geçen sürede tüm sorumluluk satıcıya aittir.

Nakliye alıcıya ait ise ; ürünün taşımaya hazırlık ve paketlenme süreci dahil, taşıma aracına teslimine kadar belirlenen sürede tüm sorumluluk satıcıya aittir. Ürünün taşıma aracısına teslimi gerçekleştikten sonra sorumluluk alıcıya geçer.

Satıcı