Teklif Verin veya Teklifler Alın!

Beğendiğiniz ilanlara uygun teklifler verebilir veya yayınladığınız ilanlar için onlarca teklif alabilirsiniz.

MESAJ AT TEKLİF VER
BU İLANIN SÜRESİ DOLMUŞTUR

ACİL!! Ameraucana Mavi Yumurtacı Orjinal Kan Yarka

İlan No: 1360399

İlan no: 1360399
İlan Tarihi: 26 Temmuz 2020
Satış Tipi: Perakende
Lokasyon: Tepebaşı - Eskişehir/Türkiye
Fiyat (Adet Başına): 89,00 ₺
Kimden: Üretici
Yaş: 3-6 Ay
Teslim Şekli: Yerinde / Nakliye
Nakliye Ücreti: Alıcıya Ait
Satış Şekli: Parçalı Satışa Uygun
Min. Satış Miktarı: 1 Adet
  • Ticaret çin yapmıyorum, kümesimin birini boşaltmam gerektiğinden acil satışa çıkardım. 10-12 adet satıldıktan sonra satışı kapatacağım.
  • Kuluçkalık yumurta temin ederken çok iyi araştırdım, yarkalar orjinaldir, özellikle koyu renk bacaklardan orjinalliği anlaşılabilir.
  • Mart 2020 sonu çıkmıştır, çok iyi bakılmıştır, büyük bir bahçede gezinerek yeşillik yiyerek büyümektedir, yem olarak karışık tohumlar, buğday ve yulaf vermekteyim.
  • Uzun süreli yumurta almak için yarkayı tercih etmenizi tavsiye ederim. Hem daha ucuza gelecek hemde genç tavuk olacaktır.
  • Ayrıca ataks, sultan, pleymut, kırma brahma, et tavuğu ve karışık köy tavuğu yarkalarımda var. Doğal et ve yumurta için tercih edilebilir.

Nakliye satıcıya ait ise ; ürünün taşımaya hazırlık ve paketlenme süreci dahil, taşıma aracına yüklenip teslim edilene kadar geçen sürede tüm sorumluluk satıcıya aittir.

Nakliye alıcıya ait ise ; ürünün taşımaya hazırlık ve paketlenme süreci dahil, taşıma aracına teslimine kadar belirlenen sürede tüm sorumluluk satıcıya aittir. Ürünün taşıma aracısına teslimi gerçekleştikten sonra sorumluluk alıcıya geçer.

Satıcı

Nihat