Teklif Verin veya Teklifler Alın!

Beğendiğiniz ilanlara uygun teklifler verebilir veya yayınladığınız ilanlar için onlarca teklif alabilirsiniz.

MESAJ AT TEKLİF VER

ACİL!! Ameraucana Mavi Yumurtacı Orjinal Kan Yarka

İlan No: 1360399

İlan no: 1360399
İlan Tarihi: 26 Temmuz 2020
Satış Tipi: Perakende
Lokasyon: Tepebaşı - Eskişehir/Türkiye
Fiyat (Adet Başına): 89,00 ₺
Kimden: Üretici
Yaş: 3-6 Ay
Miktar: 12 Adet
Teslim Şekli: Yerinde / Nakliye
Nakliye Ücreti: Alıcıya Ait
Satış Şekli: Parçalı Satışa Uygun
Min. Satış Miktarı: 1 Adet
  • Ticaret çin yapmıyorum, kümesimin birini boşaltmam gerektiğinden acil satışa çıkardım. 10-12 adet satıldıktan sonra satışı kapatacağım.
  • Kuluçkalık yumurta temin ederken çok iyi araştırdım, yarkalar orjinaldir, özellikle koyu renk bacaklardan orjinalliği anlaşılabilir.
  • Mart 2020 sonu çıkmıştır, çok iyi bakılmıştır, büyük bir bahçede gezinerek yeşillik yiyerek büyümektedir, yem olarak karışık tohumlar, buğday ve yulaf vermekteyim.
  • Uzun süreli yumurta almak için yarkayı tercih etmenizi tavsiye ederim. Hem daha ucuza gelecek hemde genç tavuk olacaktır.
  • Ayrıca ataks, sultan, pleymut, kırma brahma, et tavuğu ve karışık köy tavuğu yarkalarımda var. Doğal et ve yumurta için tercih edilebilir.

Nakliye satıcıya ait ise ; ürünün taşımaya hazırlık ve paketlenme süreci dahil, taşıma aracısına teslimine kadar belirlenen sürede tüm sorumluluk satıcıya aittir. Ürünün taşıma aracısına teslimi gerçekleştikten sonra sorumluluk alıcıya geçer.

Nakliye alıcıya ait ise ; ürünün taşımaya hazırlık ve paketlenme süreci dahil, taşıma aracısına teslimine kadar belirlenen sürede tüm sorumluluk satıcıya aittir. Ürünün taşıma aracısına teslimi gerçekleştikten sonra sorumluluk alıcıya geçer.